Дорогі педагоги, учні, батьки, з початком нового навчального року! Нехай він буде успішним для Вас та маленьких першокласників, які тиждень назад почали навчатися за новим Державним стандартом початкової освіти в новій українській школі.

Метою початкової освіти є гармонійний розвиток дитини відповідно до її вікових та індивідуальних психофізіологічних особливостей і потреб, формування загальнолюдських цінностей, підтримка життєвого оптимізму, розвиток самостійності, творчості та допитливості.

 

Кожній дитині від природи дано бути розумною й успішною. Завдання дорослих – просто допомогти малюкові розкрити свій потенціал, навчити його самостійно пізнавати світ. Для цього дуже важливо створити середовище, в якому дитина зможе і захоче проявити свої індивідуальні здібності, буде розвиватися і навчатися у своєму ритмі.

Цей буде непростий рік і для  сім’ї кожного першокласника. Адже на початку навчання, поки першокласник звикає до шкільних вимог, засвоює правила поведінки, опановує навчальні уміння, він особливо потребує пильної уваги, підтримки, підбадьорення, присутності й контролю близьких людей. І вперше велика увага приділяється в НУШ педагогіці партнерства. Тому і мами так наполегливо цікавляться новою програмою та навчанням з ЛЕГО. Успіхів  та натхнення всім, хто причетний до Нової української школи!

Клопотенко Н.Г

методист методичного кабінету

Від Admin