29 листопада 2018 року учні 1-11 класів Ватутінської СШ № 1 (координатор Зеліневич Л.О.), ЗОШ № 2 (координатор Жадан К.П.) та ЗОШ № 5 (координатор Батова О.С.)  взяли участь у Міжнародному  природничому інтерактивному конкурсі «Колосок – осінній 2018», який проходив у двадцять третій раз від початку його заснування у 2003 році. Щороку конкурс відбувається  за  сприяння Міністерства освіти і науки України і має на меті зацікавити школярів природничими, технічними та інженерними науками, мотивувати старшокласників вибирати професії в природничо-технічній сфері. А ще, цей конкурс важливий ще й тому, що в найближчий час в Україні зростатиме попит на спеціалістів у сфері ІТ-технологій, програмістів, інженерів, спеціалістів у сфері біо- та нанотехнологій.

Конкурс проходив у чотирьох номінаціях: географія, біологія, хімія, фізика і астрономія, а також відповідно до вікових категорій учнів.

Спеціальні теми даного етапу конкурсу – «Рух», «Життя лісу», «Чудесна сімка і К°». Найбільш активними учасниками стали учні початкової ланки.

А ще запрошуємо педагогів до участі у Всеукраїнському Інтернет-конкурсі „УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2019” за версією науково-популярного природничого журналу „КОЛОСОК”!

У 2019 році Ви можете вибрати формат творчої конкурсної роботи у таких категоріях: „УЧИТЕЛЬ-ПОПУЛЯРИЗАТОР”, „НАУКОВИЙ КЕРІВНИК”, „STEM-УЧИТЕЛЬ”.

Категорія „УЧИТЕЛЬ-ПОПУЛЯРИЗАТОР”:

  • Категорія передбачена для Учасників-учителів початкової школи. Учасник надсилає матеріали для газети „КОЛОСОЧОК” (4 сторінки формату А4, 14 кегль, одиничний інтервал, гарнітура Times New Roman) на адресу teacherkolosok@gmail.com. Тематику газети Учасник вибирає самостійно. Матеріали мають передбачати інтеграцію знань. Переглянути газети учасників попередніх конкурсів можна за посиланням: http://kolosok.org.ua/avtorsky_gazety/
  • Категорія передбачена для Учасників-учителів хімії, біології, географії, фізики та астрономії.  Учасник надсилає науково-популярну статтю для журналу „КОЛОСОК” (до 3-х сторінок формату А4, 12 кегль, одиничний інтервал, гарнітура Times New Roman) на адресу teacherkolosok@gmail.com. Тему статті Учасник вибирає самостійно. Переглянути статті учасників попередніх конкурсів можна за посиланням: http://kolosok.org.ua/avtorsky_statty/

Категорія „НАУКОВИЙ КЕРІВНИК”

Категорія передбачена для Учасників-учителів хімії, біології, географії, фізики та астрономії. Учасник надсилає учнівську наукову роботу дослідницького характеру на адресу teacherkolosok@gmail.com. Редакція журналу „КОЛОСОК” адаптує матеріал для публікації у рубриці „Перший крок у науку”. Переглянути статті на базі наукових робіт, надісланих Учасниками, можна за посиланням: http://kolosok.org.ua/statti-na-bazi-naukovykh-robit/

Категорія „STEM-УЧИТЕЛЬ”

Категорія передбачена для всіх Учасників. Учасник надсилає коротке авторське відео тривалістю до 2-х хвилин на адресу teacherkolosok@gmail.com. Тематику відео, предмет, тему уроку та клас, для якого воно призначене, Учасник вибирає самостійно. Відео озвучує Учасник.

Ознайомитися з Положенням про конкурс можна за посиланням http://kolosok.org.ua/pravyla-uchast%CA%B9-u-konkursi-uchytel%CA%B9-roku/

Від Admin