Я – ПАТРІОТ

05.12.2019 в місті Ватутіне  відбувся міський конкурс «Я – ПАТРІОТ» присвячений Дню Збройних Сил України, який щорічно проводиться відділом освіти Ватутінської міської ради спільно із сектором у справах сім’ї, дітей, молоді та спорту виконавчого комітету Ватутінської міської ради та комітетом Товариства сприяння обороні України з метою формування у молодого покоління  високої патріотичної свідомості, перевірки фізичної підготовки учнівської молоді та готовності проходження військової служби у Збройних Силах України.

      Конкурс проводився в міському Палаці  культури та розпочався виступами дівчат – вболівальників.

       Суддівство здійснювали:

  • голова журі: Микола Музика, капітан, старший офіцер мобілізаційного відділення Звенигородського районного військкомату;
  • члени журі:

Олег Мокряк, член спілки ветеранів Афганістану;

     Юрій Сабо, демобілізований учасник антитерористичної операції;

     Сергій Кирилюк, майор запасу, оперативний черговий зенітно-ракетної бригади протиповітряної оборони Збройних сил України;

 Валентина Дроздова, завідувач сектору у справах сім”ї, дітей, молоді та спорту – секретар журі.

      Безпосередній підрахунок результатів змагань здійснювали:

  • головний суддя – Сергій Бабюк, Віце-Президент громадської організації «Федерація кіокусін-карате м.Ватутіне», учасник АТО;
  • судді: Андрій Недопас, директор громадської організації «Федерація кіокусін-карате м.Ватутіне»;

    Ілля Дубовий, тренер з боксу дитячо-юнацької спортивної школи.

        Участь у конкурсі «Я – ПАТРІОТ» взяли 4 команди старшокласників-допризовників закладів загальної середньої освіти міста, а саме:

  • команда «Яструби» Ватутінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1;
  • команда «Легіон» Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. М.Ф. Ватутіна;
  • команда «Стрільці» Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5;
  • команда «Патріот» Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6.

        Приємно зазначити, що до складу команд увійшли не лише юнаки, а й дівчата.

        Команди старшокласників змагалися в різноманітних конкурсах:

  1. Стройова підготовка – візитна картка команди;
  2. Конкурс «Дартс»;
  3. Згинання, розгинання рук в упорі лежачи (кількість разів за 1 хв.)
  4. Згинання, розгинання тулуба з вихідного положення: лежачи, коліна зігнуті (кількість разів за 1 хв.);
  5. Збирання та розбирання автомата Калашникова.
  6. Виступи від вболівальників (по 2 номери, не оцінюється).

        Переможцями стали всі учасники без винятку.

       За підсумками протоколу конкурсу допризовної молоді, команда суддів визначила переможців в особистому заліку по кожному виду змагань та розподілили місця:

Конкурс  «Дартс»:

  • І місце – Довгаль Тетяна (ЗОШ №6);
  • ІІ місце – Стаднійчук Владислав (СШ №1);
  • ІІІ місце – Ходикін Данило (ЗОШ №2);

Конкурс «Згинання, розгинання рук в упорі лежачи»:

  • І місце – Нетрибенко Костянтин (ЗОШ №2);
  • ІІ місце – Владислав Маслінцев (СШ №1);
  • ІІІ місце – Радченко Олександр (ЗОШ №5);

Конкурс «Згинання, розгинання тулуба з вихідного положення: лежачи»:

  • І місце – Дубовий Давід (ЗОШ №2);
  • ІІ місце – Торлін Даніїл (ЗОШ №5);
  • ІІІ місце – Гульченко Богдан (СШ №1);

Конкурс «Збирання та розбирання автомата»:

  • І місце – Черевко Роман (ЗОШ №2);
  • ІІ місце – Скрипник Максим (ЗОШ №6);
  • ІІІ місце – Шаповал Дмитро (ЗОШ №5).

       Хоча боротьба була запеклою, проте всі отримали масу позитивних емоцій, радісних веселих хвилин та неймовірного задоволення!

       Усі переможці були нагороджені дипломами та призами виконавчого  комітету Ватутінської міської ради та дипломами міського комітету Товариства сприяння обороні України.

        

Слава Збройним Силам! Слава Україні!

                    Методист методичного кабінету

Лєдок Л.В.