Методичне об’єднання для методистів закладів дошкільної освіти міста

18 вересня 2019 року на базі Ватутінського міського методичного кабінету відбулося методичне об’єднання для методистів закладів дошкільної освіти міста. Методичне об’єднання розпочала методист з питань дошкільної освіти Калиушко Л.В.

На методичному об’єднанні обговорювалися питання щодо освітнього процесу в закладах дошкільної освіти міста.

В цьому навчальному році залишається актуальною технологія блочно-тематичного планування освітнього процесу, суть якого полягає в тому, що інтегрований зміст освітньої роботи з дошкільниками (лексична тематика тижня, двох тижнів, місяця тощо) об’єднується в блочно-тематичні цикли, проживання яких забезпечує дитині цілісне сприйняття теми протягом тижня (двох тижнів, місяця) через різні види щоденної діяльності (виховної, ігрової, рухової, художньо-мовленнєвої, театралізованої, художньо-продуктивної (образотворчої), трудової, дослідницько-пошукової тощо).

Блочно-тематичне планування освітнього процесу є одним з ефективних інструментів реалізації принципу інтеграції і сприяє кращому засвоєнню знань, умінь і практичних навичок дошкільників з відповідної теми, яка пропонується для вивчення і закріплення протягом одного-двох тижнів. Інтеграція – це шлях і спосіб формування у дітей цілісної картини світу.

Методист з питань дошкільної освіти

Калиушко Л.В.