Мистецький дивокрай Черкащини – 2018

З метою формування у школярів національної свідомості та патріотизму, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді  в умовах відродження національної культури, підвищення рівня виконавської майстерності колективів художньої самодіяльності та окремих виконавців  13 квітня 2018 року в міському Палаці культури проведено ІІ етап фестивалю – конкурсу «Мистецький дивокрай Черкащини – 2018» у якому взяли участь художні колективи та окремі виконавці загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Ватутіне.

Фестиваль-конкурс показав, що у навчальних закладах міста проводиться належна робота щодо організації художньої творчості, працюють колективи та окремі виконавці, які постійно беруть участь у міських та обласних фестивалях, оглядах-конкурсах.

Хочеться відмітити належну підготовку номерів художньої самодіяльності Ватутінської ЗОШ № 2, Ватутінської СШ № 1, Ватутінської ЗОШ № 5 та Ватутінської дитячої школи мистецтв (відповідність костюмів, актуальність вибраних творів, сценічну культуру та естетику зовнішнього вигляду).

У  ході  конкурсу  журі  переглянуло  виступи  за номінаціями:

–  вокал;

–  театральне мистецтво;

–  хореографія;

–  інструментальне  виконавство.

За підсумки проведення фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості

«Мистецький дивокрай Черкащини – 2018»

визнано переможців :

І. Номінація «Вокал»:

І місце:

  • Пересунько Софія та Дремлюга Владислав, учні  9 класу Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 2 ім.М.Ф.Ватутіна Ватутінської міської ради Черкаської області

         (керівник – Гончарук Олена Олександрівна, педагог-організатор Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 2 ім. М.Ф.Ватутіна Ватутінської міської ради Черкаської області);

ІІ місце:

  • Бужанська Анастасія, учениця 11 класу Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Ватутінської міської ради  Черкаської області

(керівник – Коломієць Інна Ігорівна, вчитель мистецтва Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 5 Ватутінської міської ради Черкаської області);

  • Поліщук Олександра, учениця 11 класу Ватутінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Ватутінської міської ради Черкаської області

(керівник – Большакова Ольга Вікторівна вчитель мистецтва Ватутінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Ватутінської міської ради Черкаської області);

ІІІ  місце:

  • Шарова Юлія, учениця  11класу Ватутінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Ватутінської міської ради Черкаської області

(керівник – Большакова Ольга Вікторівна вчитель мистецтва Ватутінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Ватутінської міської ради Черкаської області).

 IІ. Номінація «Хореографія»:

 

 І місце :

  • ансамбль народного танцю «Цвітень» Ватутінської дитячої школи мистецтв Ватутінської міської ради Черкаської області, грузинський танець «Джута»

 (керівник – Пересунько Марія Петрівна);

ІІ  місце :

  • колектив сучасного танцю «Life in dance»

(керівник ансамблю – Череватенко Світлана);

ІІІ  місце :

  • колектив учнів 9 класу Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Ватутінської міської ради Черкаської області

          (керівник:  Бойко Людмила Вікторівна, заступник директора з виховної роботи  Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Ватутінської міської ради Черкаської області).

 

    ІІІ. Номінація «Театральне  мистецтво»:

 

І місце:

  • Кухаренко Аріна, учениця 2 класу Ватутінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Ватутінської міської ради Черкаської області

      (керівник – Забой Тетяна Анатоліївна, заступник директора з виховної роботи  Ватутінської спеціалізованої  школи І-ІІІ ступенів  № 1 Ватутінської міської ради Черкаської області);

ІІ місце:

  • Маняк Юлія, учениця 9-А класу Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5  Ватутінської міської ради Черкаської області

       (керівник – Весеньова Олена Андріївна, педагог-організатор Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Ватутінської міської ради Черкаської області);

ІІІ місце:

  • театральний колектив Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. М.Ф.Ватутіна Ватутінської міської ради Черкаської області

        (керівник – Шарова Людмила Валентинівна, заступник директора з виховної роботи  Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. М.Ф.Ватутіна Ватутінської міської ради Черкаської області).

             ІV. Номінація «Інструментальне виконавство»:

 

І місце:

  • Пюстонен Софія, вихованка Ватутінської дитячої школи мистецтв

(викладач Ватутінської дитячої школи мистецтв Ватутінської міської ради Черкаської області Ольга Михайлівна Орінічева);

ІІ місце:

  • Тріо «Флютеріо» вихованці Ватутінської дитячої школи мистецтв Ватутінської міської ради Черкаської області

(викладач Ватутінської дитячої школи мистецтв Ватутінської міської ради Черкаської області Ольга Михайлівна Орінічева);

ІІІ місце:

  • Козій Давид, вихованець Ватутінської дитячої школи мистецтв Ватутінської міської ради Черкаської області

         (викладач Ватутінської дитячої школи мистецтв Ватутінської міської ради Черкаської області Пархоменко Тетяна Володимирівна).