25 листопада 2021 року на базі Ватутінського ліцею №2 ім. М.Ф. Ватутіна відбувся семінар-практикум по наступності між дошкільною та початковою ланками освіти “В єдиному колі Нової української школи. Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі ” для вчителів початкової ланки та вихователів громади. Організатори: вчителі початкової школи Ліцею№2 Дрючило Олена Олександрівна, Компанієць Тетяна Віталіївна та працівники закладу дошкільної освіти №7 “Сонечко” Зубрицька Ірина Володимирівна, Танасієнко Людмила Олександрівна

 

“Школа не повинна вносити різкого перелому в життя дітей. Нехай, ставши учнем, дитина продовжує робити те, що робила вчора. Нехай нове з’являється у її житті поступово і не приголомшує лавиною вражень”, – так В.О.Сухомлинський висловлювався щодо питання наступності між дошкільним і шкільним життям.

Саме зараз, коли впроваджуються засади Нової української школи, час приділити максимум уваги послідовності в умовах безперервної освіти. Усе це можливе за дотримання принципу наступності дошкільної та початкової освіти.

Педагоги представили різні форми роботи з дітьми. Логіко-математична компетентність є основною в освітньому процесі. Діти вчаться думати, мислити, бути поміркованими, застосовують знання та уміння в узгодженні з законами математики і логіки.

 

Під час семінару розглядалися питання щодо забезпечення наступності змісту дошкільної та початкової освіти, відповідність Державного стандарту дошкільної освіти віковим особливостям дітей старшого дошкільного віку та вимогам концептуальних засад реформування Нової української школи.

Дякуємо організаторам за чудовий захід.

Від Admin